Żaden inny trunek nie wzbogaci tak oferty hotelowych barów i restauracji, jak STARKA. Tradycyjnie polska okowita leżakująca w dębowych beczkach i produkowana według starych receptur – nasza Starka nie ma sobie równych!

Jest to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu odwiedzającym poszukującym nieprzeciętnych smakowych doznań, a także naszym gościom z zagranicy, którzy poszukują lokalnych specjałów.

Właśnie z takiego założenia wyszliśmy prezentując ofertę SFW STARKA na ,,Spotkaniu z Producentem i Jego produktem”. Spotkanie odbyło się 24.02.2017 roku w Restauracji Marina w Szczecinie. Organizatorem eventu był ,,Slow Food Convivum Szczecin”, a w spotkaniu połączonym z kolacją wzięło udział ponad 70 wspaniałych gości – restauratorów, hotelarzy, szefów kuchni, przedsiębiorców.

Wydarzenie było jednocześnie premierą naszego najnowszego produktu, który z dumą wprowadziliśmy na rynek – wyjątkowej okowity Starka 9. Szerokie grono Gości miało okazję spróbować naszej najnowszej okowity także w postaci koktajli – Starka Old Fashioned, Starka New York Sour, Starka Queen Style.

Nasza Starka 9 zadebiutowała na salonach, a my mogliśmy być dumni, że przekazujemy w ręce klientów kolejny, unikatowy i szlachetny trunek prosto ze Szczecińskiej Wytwórni Wódek ,,STARKA”.